Hakkımızda

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

Fizyoterapi danışmanlık merkezimiz, insanların fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Merkezimiz, güler yüzlü ve kişiye özel bir yaklaşımla, danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Profesyonel ve tecrübeli fizyoterapistlerimiz, danışanlara en uygun tedavi planlarını oluşturmak için birebir görüşmeler yapıyor ve danışanların tedavilerinin başarısını takip ediyorlar. Merkezimizde danışanlarımıza için en iyi ortamı sunuyoruz ve danışanlarımızın rahatlık duymasını sağlamaya çalışıyoruz. Her danışanın fiziksel ihtiyaçları farklı olduğu için, merkezimiz danışanlarımıza özel tedavi planları sunuyor. Böylece hastalarımız, en kısa sürede ve en etkili şekilde tedavi edilebiliyor. Danışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyeti bizim için en önemli kriterdir. Merkezimiz, danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor ve danışanlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor. Her danışanımızın fiziksel ve mental sağlığı bizim için önemlidir. Merkezimiz, danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmak için burada ve danışanlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyoruz.

Fzt. Serhat KILIÇ
Kimdir

Merhaba ben Fzt. Serhat Kılıç. 2019 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum.Meslek hayatıma mezun olmadan önce oynamış olduğum HKÜ basketbol takımında fizyoterapist olarak başladım.Mezun olduktan sonra bir sezon Atletizm Mili Takımında fizyoterapist olarak çalıştım. Daha sonra Dr.Remziye Altun Çankaya fizik tedavi kliniğinde çalışma hayatıma devam ettim. Gerek okul yıllarımda gerekse mezun olduktan sonra kendimi mesleki açıdan geliştirmek için birçok eğitime katıldım. Bu mesleki eğitimlerin bazılarına hala devam etmekteyim. Şu an kendi fizyoterapi danışma merkezimde danışanlarımı kabul ediyorum.

Ücretsiz Danışmanlık Verdiğimizi Biliyor Muydunuz?

1000 den Fazla Danışmanlık ile Kazanılan Tecrübe

Neden Bİzi Seçmelisiniz

Sonuç Odaklı Tedavi

Sonuç odaklı tedavi anlayışı, hastanın hedeflerine ulaşmasına odaklanır ve bu hedeflere ulaşmak için en uygun tedavi yöntemlerini kullanır.

Kişiye Özgü Tedavi

Fizyoterapide kişiye özgü tedavi, her bir hastanın fiziksel ve mental ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlandığı bir tedavi yöntemidir.

Hasta Memnuniyeti ve Takibi

Hastaların görüşlerini öğrenmek ve düzenli olarak geribildirim almak için anketler ve görüşmeler yapabilir. Böylece hastaların beklentilerini ve memnuniyet durumlarını anlamaya çalışabilirler.

Whatsapp'tan yazın
Hemen Ara